HAKKIMIZDA  Firmamız 2001  yılında İstanbul’un Ataşehir ilçesinde kurulmuş olup; sektörün deneyimli kuruluşudur.  Kurucumuz MEHMET TUNCER  filtre  ve poliüretan makinaları sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile  yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek  sektörünün her alanına hitap  eden poliüretan  makineleri imalatı yapmaya başlamıştır.

   Poliüretan hammaddesinde dünyada önde gelen firmalarıyla ortak çalışarak müşteri odaklı ürün ve makine geliştirmekteyiz.Yurtiçi ve yurtdışındaki  büyük ve  küçük birçok fabrikanın danışmanlık  ve proje aşamalarına imzasını atmış , konusunda yetkin bir  firmayız.Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında  filtre üretim hatları , ayakkabı tabanı , izolasyon malzemesi, seramik kalıpları , conta ve otomobil takozları üreten birçok tesise, imalat ve montaj hizmetleri vermiştir.

    Başlangıçta sadece Türkiyeye hizmet veren firmamız günümüzde , Yunanistan, Bulgaristan. Polonya ,Rusya , Ukrayna ,Kazakistan. Çin, Malezya , Hindistan, Azerbaycan ,Suudi Arabistan , İrak , İran ve Birleşik Arap Emirliği dahil   40  farklı ülkeye  Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız,poliüretan dökümünde yurtdışından ithal edilen her türlü makina uygulamalarını , dozajlama ünitelerini ve robotik conta döküm sistemlerini Türkiye’de üreterek poliüretan   sektörünün hizmetine sunmuştur.  Ayrıca firmamız her türlü elastomer ve kauçuk  muadili basınca dayanıklı malzelerin uygulaması için makina imal etmektedir . İmalatımızda kullanılan her türlü parça ve malzeme insan sağlığı ve doğaya zararlı olmamasına özel bir dikkat göstermekteyiz. Makinalarda kullandığımız  malzeme ve elektronik ekipmanlar titizlikle seçilmiş olup tamamı Avrupa  Birliği yeterlilik sertifikası ve kalite ihtiyaçlarını karşılamaktadır

   Hizmet verdiğimiz sektörler arasında başta filtre  , iç ve dış aydınlatma sistemleri , elektrik pano ve kabin sektörü , otomotiv yan sanayi  sektorleri bulunmaktadır.Bunların yanında küçük işletmeleri desteklemek amacıyla ekonomik yarı otomatik ve manuel makineler üreterek sektörün gelişmesine destek vermekteyiz.Test  için dizayn ettiğimiz küçük ölçekli  makinalarla her kesime hizmet sunmaya çalışmaktayız.

  Şirketimiz diğer önemli bir özelliği de firmaların  üretim için ihtiyacı olan ancak bulamadıkları  makinaları dizayn ederek, geliştirerek   üreticilere destek vermesidir. 

   Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz


Bu kategoride henüz ürün Yok.