Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında İstanbul’un Ataşehir ilçesinde kurulmuş olup; sektörün deneyimli kuruluşudur. Kurucumuz MEHMET TUNCER filtre ve poliüretan makinaları sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek sektörünün her alanına hitap eden poliüretan makineleri imalatı yapmaya başlamıştır.

Poliüretan hammaddesinde dünyada önde gelen firmalarıyla ortak çalışarak müşteri odaklı ürün ve makine geliştirmekteyiz.Yurtiçi ve yurtdışındaki büyük ve küçük birçok fabrikanın danışmanlık ve proje aşamalarına imzasını atmış , konusunda yetkin bir firmayız.Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında filtre üretim hatları , ayakkabı tabanı , izolasyon malzemesi, seramik kalıpları , conta ve otomobil takozları üreten birçok tesise, imalat ve montaj hizmetleri vermiştir.

Başlangıçta sadece Türkiyeye hizmet veren firmamız günümüzde , Yunanistan, Bulgaristan. Polonya ,Rusya , Ukrayna ,Kazakistan. Çin, Malezya , Hindistan, Azerbaycan ,Suudi Arabistan , İrak , İran ve Birleşik Arap Emirliği dahil 40 farklı ülkeye Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız,poliüretan dökümünde yurtdışından ithal edilen her türlü makina uygulamalarını , dozajlama ünitelerini ve robotik conta döküm sistemlerini Türkiye’de üreterek poliüretan sektörünün hizmetine sunmuştur. Ayrıca firmamız her türlü elastomer ve kauçuk muadili basınca dayanıklı malzelerin uygulaması için makina imal etmektedir . İmalatımızda kullanılan her türlü parça ve malzeme insan sağlığı ve doğaya zararlı olmamasına özel bir dikkat göstermekteyiz. Makinalarda kullandığımız malzeme ve elektronik ekipmanlar titizlikle seçilmiş olup tamamı Avrupa Birliği yeterlilik sertifikası ve kalite ihtiyaçlarını karşılamaktadır

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında başta filtre , iç ve dış aydınlatma sistemleri , elektrik pano ve kabin sektörü , otomotiv yan sanayi sektorleri bulunmaktadır.Bunların yanında küçük işletmeleri desteklemek amacıyla ekonomik yarı otomatik ve manuel makineler üreterek sektörün gelişmesine destek vermekteyiz.Test için dizayn ettiğimiz küçük ölçekli makinalarla her kesime hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Şirketimiz diğer önemli bir özelliği de firmaların üretim için ihtiyacı olan ancak bulamadıkları makinaları dizayn ederek, geliştirerek üreticilere destek vermesidir.

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.